Ми сертифікований партнер Google в сфері
розробки сайтів та інтернет-реклами

Блог

Хочете, щоб вас знаходили в Інтернеті?
Ми в цьому допоможемо.

Все про інтернет-маркетингу
з перших рук

Підписатись
на розсилку

SEO

Чому технічне (внутрішнє) SEO важливе?

Ви можете мати найкращий сайт із найкращим вмістом. Але якщо ваш сайт має технічні SEO помилки - то ваш сайт буде погано ранжуватись, або навіть взагалі буде відсутній у видачі пошукових систем!

Читать далее...

SEO

Оптимізація CMS сайту

Оптимізація CMS сайту, прискорення роботи та завантаження сайту. Сучасні веб-проєкти мають велику кількість складних елементів графіки, що часто стає причиною некоректної роботи сайту та негативно впливає на авторитетність у пошукових системах і кількість користувачів.

Читать далее...

SEO

Оптимізація швидкості завантаження сторінки

Рейтинг вашого ресурсу суттєво знизився, що супроводжується погіршенням швидкості роботи сайту та SEO?Ми поспішаємо до вас на допомогу!

Читать далее...

SEO

8 сигналів EAT, які потрібно додати на ваш веб-сайт

Експертиза, авторитет і надійність (EAT) часто згадується як важлива річ в алгоритмі Google, спосіб для браузера визначити, чи заслуговує на довіру веб-сайт.

Читать далее...

SEO

Управління репутацією

У 2014 році бельгійський бренд білизни La Perla став об'єктом звинувачень у тому, що їхні моделі виглядали занадто худими.

Читать далее...

SEO

Клоакинг

Добре виготовлені, легко читабельні, зручні для відвідувачів сторінки можуть відстати в результаті пошукових запитань (хоча бувають винятки), а оптимізовані сторінки, спеціально насичені ключовими словами, можуть бути незручними для користувачів.

Читать далее...

SEO

Дорвеї

Дорвей (від англ. doorway - вхідні двері, портал) або вхідна сторінка - вид пошукового спаму, веб-сторінка, спеціально оптимізована під один або кілька пошукових запитів з метою її потрапляння на високі місця в результатах пошуку за цими запитами та подальшого перенаправлення відвідувачів на інший сайт або сторінку. Іноді дорвеєм називають і цілий веб-сайт, що складається з таких сторінок.

Читать далее...

SEO

Чорна оптимізація SEO

Чорна оптимізація - пошукова оптимізація (підстроювання коду, тексту та інших параметрів сайту під алгоритми пошукових систем з метою підняття його позицій у видачі) із застосуванням методів.

Читать далее...

SEO

Біла Оптимізація SEO

Біла оптимізація, або природна оптимізація - пошукова оптимізація (підстроювання коду, тексту та інших параметрів сайту під алгоритми пошукових систем з метою підняття його позицій у видачі) без застосування заборонених і недобросовісних методів.

Читать далее...

SEO

Пошукова оптимізація

Пошукова оптимізація (англ. search engine optimization, SEO) - комплекс заходів із внутрішньої та зовнішньої оптимізації, для підняття позицій сайту в результатах видачі пошукових систем за певними запитами користувачів, з метою збільшення мережевого трафіку (для інфоресурсів) і потенційних клієнтів (для комерційних ресурсів) та подальшої монетизації цього трафіку.

Читать далее...

Зворотній зв'язок

Для ваших передплатників в системі автоматично підставляється можливість відписатися - це мінімізує скарги на спам і підтримує актуальність вашої контактної бази. Клієнт може відписатися від всієї розсилки або від деяких розділів, вказавши на це причину.

Регистрируйтесь прямо сейчас и получите сразу 3 бонуса:
  • Отправку 2500 бесплатных email писем
  • Шаблон письма для рассылки, заточенный под вас
  • Бесплатную форму подписки для вашего сайта

Читати - корисно, а крутити - прибутково!

Замовляй SEO-Labs

Добавити коментарій:

Сподобався матеріал? Розкажи друзям!

Хочеш в ТОП 3? Лінь розбиратися?

Готовий платити:
8500грн
45000грн
На верх