Ми сертифікований партнер Google в сфері
розробки сайтів та інтернет-реклами

Ми знаємо як розробити і подати сайт, рекламу, бренд так, щоб замовник звернувся саме до вас! Ми працюємо на результат. Нам важливо, щоб ви отримали робочий інструмент для залучення клієнтів і окупили інвестиції в найкоротші терміни. Наші ключові фактори - створення оригінальних рішень під конкретну аудиторію.

З чого складається розробка сайтів?

 

Визначаємо який вид сайту вам потрібен, цілі і способи просування

Насамперед проводимо особисту зустріч або телефонні переговори з вами і обговорюємо всі питання, які стосуються розробки та просування сайту. Наша мета - зрозуміти який ресурс вам потрібен і для чого, допомогти визначитися з його видом і способами просування.

 

Планування

Складаємо список завдань і визначаємо терміни розробки сайту. Потім ми плануємо і розписуємо весь процес створення і просування в найменших деталях. Для нас важливо, щоб ви знали і розуміли, які роботи ми будемо проводити, скільки вони будуть коштувати і скільки часу займуть.

 

Розробка

Відповідально працюємо над створенням сайту

Купівля та налаштування хостингу, установка програмного забезпечення, реєстрація домену, установка системи управління сайтом і її подальша настройка. Розробка дизайну і структури сайту.

 

Контент

Якість контенту безпосередньо впливає на рейтинг сайту.

Наповнюємо сайт контентом. Додаємо тексти, фото і відео файли. Розробка окремих сторінок і модулів. Коригування дизайну і структури сайту.

 

Просування

Оптимізація сайту для пошукових систем.

Пошукова оптимізація сайту. Прописуємо заголовки, описи і ключові слова для кожної сторінки. Оптимізуємо зображення, тексти і посилання на сайті. Налаштовуємо контекстну рекламу.

 

Запуск сайту

Все готово! Можна запускати сайт.

Відкриваємо сайт для індексації пошуковими системами, підключаємо інструменти для збору статистики та аналізу сайту.

Наша команда - веб програмісти, верстальники, дизайнери, копірайтери і маркетологи з профільною освітою і багаторічним досвідом роботи. Результати нашої професійної діяльності можна оцінити в портфоліо. Зв'язатися з нами і отримати персональну консультацію маркетолога з просування бізнесу онлайн і (або) інших послуг, можна в розділі контакти.

Наша відмінність від інших агентств - в можливості відстрочки оплати. Ви платите за результат, що гарантує якість наданої нами послуги.

Хочеш в ТОП 3? Лінь розбиратися?

Готовий платити:
8500грн
45000грн
На верх