Ми сертифікований партнер Google в сфері
розробки сайтів та інтернет-реклами

Компанія Seo Labs - креативне інтернет-агентство повного циклу. Займаємося розробкою, створенням і комплексним просуванням сайтів по Україні та Європі.

Створимо крутий сайт для залучення клієнтів в ваш бізнес. Гарантується повна готовність до СЕО просуванню і рекламним кампаніям!

Коли відвідувач стає клієнтом!

Приємно, що ви усвідомлюєте важливість реклами і розумієте, що до її розробки потрібно підходити професійно. У будь-який воронці продажів, і особливо на сайті, беруть участь кілька інструментів брендингу, дизайну і веб-технології - від знайомства і створення першого враження до WOW-ефекту і підведення до здійснення покупки.

Досвід роботи на відстані показує, що продукт не втрачає в якості і ціні, розробку і просування сайту можливо реалізувати за допомогою online-зустрічей і переговорів.

Програмісти, верстальники та дизайнери інтернет компанії Seo Labs відстежують тренди веб-розробки, використовують актуальні інструменти створення сайтів.

У співпраці з замовником ми формуємо стратегію, підбираємо оптимальний бюджет, формат веб-ресурсу, його оформлення і функціонал.

Наші постійні клієнти з розробки та просування веб-сайтів - великі компанії і відомі бренди.

Про нас

Ми вже більше 11 років експертно вирішуємо завдання наших клієнтів/партнерів в сфері веб-розробки.

Компанія була заснована в 2009 році. Геніальна ідея створення онлайн ресурсу з розробки сайтів та інтернет-рекламі прийшла в голову після зустрічі в Києві.

Першим клієнт з'явився в 2010 році - Сервісний центр по ремонту побутової техніки (100detaley.com.ua). Далі були нові замовники, з якими ми працюємо досі:

Співпраця виявилося плідною. У 2011 інтернет-агентство зареєстровано як ФОП Петрущак. З 2016 подано на реєстрацію ТМ SEO-Labs.

Протягом всіх років наша робота відрізнялася стабільністю, навіть в нелегкі часи коронавірусу. На початку 2017 року було отримано статус Google partners.

 

Зараз наші послуги користуються попитом. Кількість проектів постійно збільшується, як і об’єми роботи. Але ми знаходимо час і можливості для їх успішної реалізації в повному обсязі. Ви теж можете стати одним із наших КЛІЄНТІВ, якщо ваша філософія відповідає нашим умовам.

 

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

І ми зробимо відмінний проект разом!

 

Перейти в контакти

Хочеш в ТОП 3? Лінь розбиратися?

Готовий платити:
8500грн
45000грн
На верх